Web Offers/pl

From Earn2Life Wiki: Money-Making in Second Life

Jump to: navigation, search
Jest to nieaktualne tłumaczenie oryginalnej artículo original angielskiej strony.

Web Offers (PL. Oferty Internetowe, Oferty w Sieci) to sposób na zarabianie Lindenów (L$) przez przeglądarkę, uczestnicząc w ankietach, instalując oprogramowanie, oraz rejestrując się w różnych programach.

Przykład listy Ofert w Sieci

Wynagrodzenie za wypełnione zadania, waha się od L$30 aż do L$350 za każdą ofertę.

Dodatkowo, jeśli masz Poleconych i wypełnią oni oferty, dostaniesz 3 punkty w Master's Contest zamiast tylko 1 punktu (1 punkt dostajesz za wykonanie ofert Pay4Visit lub Pay4Pick).

Contents


Jak realizować oferty

Wykonywanie "Web Offers" jest bardzo proste:

  1. Wybierz ofertę z listy i kliknij "Open details" (PL. "Pokaż szczegóły")
  2. Przeczytaj opis oferty, jeśli chcesz ją zrealizować, kliknij "Start offer!" (PL. "Rozpocznij wykonywanie oferty").
  3. Wykonaj wszystko według zamieszczonej instrukcji.
  4. Po ukończeniu oferty kliknij "Mark as completed" (PL. "Oznacz jako zrealizowane") aby zakończyć.
  5. Czekaj na zapłatę za ukończone zadanie.

Jeśli oferta z jakiegoś powodu nie działa, możesz to zgłosić i wyjaśnić na czym polega problem. Moderator to sprawdzi i jeśli naprawdę oferta nie działa, otrzymasz L$15.

Nasz system poczeka na powiadomienie od reklamodawcy. Kiedy je otrzymamy, dodamy określoną wcześniej kwotę do twoich zarobków w Earn2Life.

Powiadomienie zwykle przychodzi w ciągu paru minut, ale może to też potrwać kilka godzin. Bądź cierpliwy.

Sugestie

  1. Większość ofert wymagania podania twojego adresu e-mail. Sugerujemy, żebyś utworzył osobne konto pocztowe na potrzeby wykonywania ofert w sieci. Unikaj używania bezsensownych nazw takich jak np. asdasdasd@gmail.com!

Posiadanie osobnego adresu e-mail może pomóc w ograniczeniu spamu i phishingu wysyłanego na Twój główny e-mial. Pamiętaj! Systemy Anty-Spamowe nie są doskonale i może się zdarzyć, że część spamu nie zostanie wyłapana!

Nigdy nie otwieraj załączników i linków ze adresów e-mail, których nie znasz!

Płatności

Wysokość wynagrodzenia zależy od złożoności danej oferty i może wynieść nawet do L$350 za pojedynczą ofertę. Aby dowiedzieć się więcej o płatnościach w "Web Offers", przejdź do Web Offer Payments.

Bezpieczeństwo

Jeśli jakaś strona prosi o pozwolenie na instalację Toolbarów lub innych aplikacji, lepiej jest uprzejmie odrzucić ofertę. Większość toolbarów może zawierać Adware, a w niektórych przypadkach Spyware. Earn2Life w żaden sposób nie promuje ani nie rozprzestrzenia Adware bądź Spyware, strona jest całkowicie bezpieczna czego nie można powiedzieć o witrynach osób trzecich (Third Party Sites). Pilnuj by Twoje oprogramowanie anty-wirusowe i anty-spyware'owe było zawsze aktualne, gdy korzystasz z internetu.

Oprogramowanie anty-wirusowe i anty-spyware'owe jest wysoce zalecane. Nie korzystanie z nich może stanowić poważne zagrożenie.

Pobieraj aplikacje tylko i wyłącznie ze stron, którym ufasz!

Jest to nieaktualne tłumaczenie oryginalnej artículo original angielskiej strony.